تعمیر اتومبیل

تعمیر اتومبیل تعمیر در محل و منزل اعزام فوری کارشناس در تهران و شهرستان ها ارزان تر از همه جا با کمترین قیمت ممکن بیش از چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09390841864
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10444» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09159304245
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10222» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - مشهد
 تلفن: 09130943418
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-124» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
 امضا: تعمیر سیار خودرودرمحل
 تلفن: 09361587970
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-122» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09195110412
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-103» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 امضا: پر تلاش وسخت کوش
اگر شما هم تعمیرکار هستید و یا یک شرکت تعمیر لوازم دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت نت تعمیر ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

تعمیر اتومبیل
امروزه تعمیرکاران زیادی وجود دارند که می‌توانند انواع اتومبیل ها را تعمیر کنند معمولاً اتومبیل ها پس از اینکه مدتی از آنها استفاده شد نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می‌کنند و از همین رو تعمیرکاران جهت تعمیر آنها کسب و کارهایی را راه انداخته اند تا بتوانند کسانی که نیاز به تعمیر اتومبیل یا تعمیرات خودرو دارند  اتومبیل شان را تعمیر کنند

تعمیرگاه تعمیر اتومبیل
تعمیرگاه های تعمیر اتومبیل در سراسر دنیا همه روزه اتومبیل های زیادی که نیاز به تعمیرات دارند را تعمیر میکنند تعمیرکار های تعمیر اتومبیل در تعمیرگاه های اتومبیل همه روزه به کار تعویض و قطعات و تعمیر لوازم اتومبیل مشغول به کار هستند در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از تعمیرکارهای تعمیر اتومبیل و همچنین تعمیرگاههای تعمیر اتومبیل را مشاهده نمایید

تعمیر اتومبیل در شهر ها
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن از جمله شمال تهران شرق تهران غرب تهران و یا بخش‌هایی از آن همانند زعفرانیه الهیه پاسداران نیاوران سیدخندان قلهک شهرک غرب و غیر زندگی می کنیم و یا در شهرهایی مانند اصفهان شیراز مشهد تبریز کرج و سایر شهرها زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی تعمیرکاران تعمیرات اتومبیل را در هر یک از شهرها مشاهده نمایید در پایین نام هر یک از آنها نام شهرستان آن قرار داده شده است.

شماره تلفن تعمیرگاه اتومبیل
اگر به دنبال شماره تلفنهای تعمیرگاه های اتومبیل یا تعمیرکارهای اتومبیل می باشید در لیست بالا می توانید شماره تلفن های تماس تمامی تعمیرگاه های اتومبیل را مشاهده نمایید در پایین نام هر یک از این تعمیرکار ها و تعمیرگاهها شماره تلفن آن در شده است که می توانید جهت درخواست تعمیر اتومبیل با آن شماره تلفن تماس بگیرید

تعمیر اتومبیل در محل
گاهی پیش می‌آید که اتومبیل شما در منزلتان یا در محل کارتان از کار می‌افتد و نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند از این رو تعمیرکاران و تعمیرگاه هایی جهت تعمیرات اتومبیل وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا درخواست تعمیر اتومبیل در محل را به آنها بدهید تعمیرگاههای اتومبیل پس از این کار یک کارشناس جهت تعمیرات اتومبیل یا تعمیرات خودرو به محل مشتری اعزام می‌کنند کارشناس پس از بررسی و هزینه مورد نظر را به مشتری اعلام می‌کند و در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر اتومبیل در محل می‌کند و سپس هزینه را در همان محل از مشتری دریافت می کند در لیست بالا می توانید خیلی از تعمیر کار هایی که میتوانند اتومبیل ها را در محل تعمیر کنند را مشاهده نمایید.

هزینه تعمیر اتومبیل
اگر به دنبال قیمت و یا هزینه تعمیر اتومبیل یا خودرو هستید باید بدانید هزینه تعمیر اتومبیل بسته به نوع تعمیر نوع اتومبیل و قطعاتی که باید تعویض شوند می باشد از این رو اگر به دنبال قیمت تعمیر اتومبیل هستید و می‌خواهید آخرین قیمت و قیمت به روز تعمیر اتومبیل را پیدا کنید در لیست بالا می توانید با تعمیرکاران اتومبیل صحبت نموده و قیمت به روز را استعلام کنید

 بهترین تعمیر اتومبیل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین تعمیرگاه اتومبیل باید دارای ویژگی‌های زیر باشد تا بتواند نیازهای مشتریان را به درستی برآورده کند و خدمات با کیفیت ارائه دهد:

تخصص و تجربه:
تعمیرگاه باید تخصص و تجربه کافی در تعمیرات انواع خودروها داشته باشد. تکنسین‌های ماهر و آگاه از تکنولوژی‌های جدید اتومبیل‌ها برای ارائه خدمات با کیفیت ضروری هستند.

تجهیزات مدرن:
تعمیرگاه باید به تجهیزات و ابزارهای مدرن و پیشرفته دسترسی داشته باشد که امکان تشخیص دقیق مشکلات و انجام تعمیرات پیشرفته را فراهم کند.

شفافیت و صداقت:
بهتر است تعمیرگاه اطلاعات صادقانه و کامل درباره تعمیرات و هزینه‌ها را به مشتریان ارائه دهد. همچنین، هزینه‌ها و قیمت‌ها باید به وضوح و بدون هیچگونه پنهانی اعلام شوند.

احترام به وقت مشتریان:
تعمیرگاه باید به وقت مشتری‌ها احترام بگذارد و تعهدات زمانی را رعایت کند. تحویل و تعمیرات خودروها باید در زمان معقول و مناسب انجام شود.

پشتیبانی بعد از تعمیرات:
بهتر است تعمیرگاه پس از تعمیرات، پشتیبانی و مشاوره لازم را به مشتریان ارائه دهد تا مطمئن شوند که خودروی آن‌ها به درستی تعمیر شده و عملکرد بهینه را دارد.

قیمت منصفانه:
تعمیرگاه باید قیمت‌های منصفانه و عادلانه برای خدمات و تعمیرات ارائه کند و از مشتریان خود سوءاستفاده نکند.

دسترسی آسان:
تعمیرگاه باید در موقعیتی قرار گیرد که به راحتی دسترسی داشته باشند تا مشتریان به سرعت بتوانند خودروهای خود را تحویل و دریافت کنند.

بهداشت و تمیزی:
محیط تعمیرگاه باید تمیز، بهداشتی و منظم باشد تا اطمینان از ارائه خدمات با کیفیت و ایمنی کارکنان و مشتریان حاصل شود.