تعمیر آسانسور

در این صفحه می توانید بهترین تعمیرکارها و شرکت تعمیر آسانسور اعزام فوری و رایگان کارشناس شبانه روزی قبول پرداخت اقساط و چک نگهداری،سرویس آسانسورها و رفع عیب در کمترین زمان ممکن را مشاهده نمایید.


 تلفن: 09390841864
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10491» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 امضا: اطمینان خاطر شما الویت ما
 تلفن: 09125376268
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10419» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 امضا: کیفیت نیاز به تبلیغ ندارد
 تلفن: 09129322521
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10487» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 امضا: کیفیت بالا قیمت پایین
 تلفن: 09124760727
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10448» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09125753542
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10446» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09390841864‏‪‬‏
 لطفا پس از تماس با تعمیرکار بگویید: «آگهی شما را در سایت نت تعمیر دیده ام و کد «تعمیرکار-10444» را اعلام کنید»
 سایت نت تعمیر،یک سایت تبلیغات تخصصی تعمیرکارها و شرکت های تعمیرات لوازم است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 امضا: متعهد کاردان و منظم
اگر شما هم تعمیرکار هستید و یا یک شرکت تعمیر لوازم دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت نت تعمیر ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

تعمیر آسانسور
آسانسور به مرور زمان که از آن استفاده می شود در هنگام عملکرد و استفاده دچار فرسودگی،جرم گرفتگی و از کارافتادگی می شود. به مرور که آسانسور فرسوده می شود خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد. شرکت  ها و تعمیرکارهایی برای تعمیر آسانسور در سطح شهرها وجود دارند.

شماره تلفن تعمیر آسانسور
در لیست بالا از سایت نت تعمیر، لیستی از اشخاصی و تعمیرکارانی که در زمینه تعمیر آسانسور مهارت لازم دارند وجود دارد که می توانید با آنها تماس بگیرید. در جلوی نام هر تعمیرکار یا شرکت تعمیرکار یک شماره  تلفن قرار داده شده است. همچنین برای مشاهده کامل تمامی شماره تلفن های هر شخص می توانید وارد پروفایل آن شخص شوید.


تعمیر آسانسور در محل مشتری
شرکت های تعمیر آسانسور یا تعمیرکاران تعمیر آسانسور در محل، به شرکت هایی گفته می شود که می توانند به محلی که مشتری مشخص می کند کارشناس اعزام کنند و کارشناس آسانسور آنها را در محل تعمیر کند  و سپس هزینه را در محل از مشتری دریافت کنند. و دیگر نیازی نیست مشتری آسانسور را جهت تعمیر به مغازه تعمیرکار ببرد.

هزینه تعمیر آسانسور چقدر است؟
هزینه تعمیر آسانسور به میزان خرابی و قطعات موردنیاز جهت تعویض آن دارد و بسته به تشخیص و نظر کارشناس تعمیرات مشخص می شود. پس از اینکه کارشناس تعمیرات به محل شما اعزام می شود یا شخص  تعمیرکار آسانسور را دید، با یک بررسی تشخیص می دهد که به چه قطعاتی نیاز دارد.

تعمیر آسانسور در شهرهای تهران و شهرستان ها
در شهرهای مختلف مشاغل تعمیرات آسانسور در سطح شهر وجود دارند. معمولا تعمیرات آسانسور در تهران با نام هایی همانند تعمیرات آسانسور در تهران، تعمیرات آسانسور در شمال تهران، تعمیرات آسانسور در  غرب تهران، تعمیرات آسانسور در شرق تهران وجود دارند. و در شهرهای دیگر بصورت تعمیرات آسانسور در اصفهان، تعمیرات آسانسور در شیراز، تعمیرات آسانسور در مشهد، تعمیرات آسانسور در اهواز،  تعمیرات آسانسور در تبریز، تعمیرات آسانسور در قم، تعمیرات آسانسور در کرج و غیره

سرویسکار آسانسور
معمولا آسانسور ها پس از مدتی نیاز به سرویس، جرم گیری و غیره دارند. اینکار باعث جلوگیری از خرابی زودهنگام آسانسور ها می شود. در لیست بالا می توانید لیستی از سرویسکاران را مشاهده نمایید.

شماره نصاب آسانسور
نصاب آسانسور به شخصی گفته می شود که کار برق کشی و نصب آسانسور در ساختمان را انجام می دهد. در لیست بالا می توانید لیستی از شماره تلفن های نصاب های آسانسور را مشاهده نمایید.

انواع تخصص های تعمیرات آسانسور
تعمیر آسانسور دیواری بوتا b3115، تعمیر آسانسور ایستاده، تعمیر آسانسور دیواری بوتان b3118، تعمیر رگلاتور آسانسور  دیواری بوتان، تعمیر آسانسور سینجر

 آسانسور یعنی چه؟
واژه آسانسور  در زبان انگلیسی بصورت elevator نوشته می شود که در اصل بصورت ترجمه یک اتاق کوچک متحرک می باشد که با استفاده از این وسیله از یک طبقه به طبقه های بالاتر می توان رفت یا بین طبقه های یک ساختمان جابجا شد. در فارسی به آسانسور اسامی دیگری هم گفته می شود که می توان نام های دیگر آسانسور بالابر یا آسان بر هم می باشد.

تعمیرات آسانسور چیست؟
به عمل تعمیر، درست نمودن، رفع عیب، سرویس دهی و غیره بر روی آسانسورها تعمیرات آسانسور گفته می شود.

تعمیرکار آسانسور چیست؟
به شخصی که بتواند آسانسور را تعمیر کند، تعمیرکار آسانسور گفته می شود.

شرکت تعمیرات آسانسور چیست؟
امروزه شرکت هایی به منظور تعمیرات آسانسور، سرویس دهی آسانسورها و غیره تاسیس می شود، این شرکت ها را شرکت های تعمیر آسانسور می گویند.


مزایای سرویس و نگهداری آسانسورها چیست؟
سرویس به موقع و بجای آسانسورها دارای مزایای فروانی دارد که عبارتند از:
جلوگیری از خراب شدن سایر قطعات آسانسور
 جلوگیری از کار افتادن کامل آسانسور
جلوگیری از اعمال شدن هزینه های سنگین
افزایش امنیت استفاده کنندگان از آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور چیست؟
از آنجا که پس از نصب آسانسورها امکان دارد برای استفاده کنندگان مشکلی پیش بیاید هر ماه یکبار باید به وسیله یک سرویسکار آسانسور مجرب آسانسورها به لحاظ فنی و قانونی باید سرویس یا نگهداری شوند. سرویس و یا نگهداری آسانسور به این معنی است که قطعه های آسانسور باید بررسی شده و یک نظارت کلی روی خوب کار کردن آنها انجام شود. با انجام عمل سرویس آسانسور ایمنی آسانسور بالا می رود.

فرق بین سرویس و تعمیر آسانسور چیست؟
اکثر افراد فکر می کنند که سرویس و تعمیر آسانسور با هم یکسان است و فرقی بین آنها نیست. از این رو تنها زمانی که آسانسوری خراب شود یک تعمیرکار را برای رفع خرابی آن آسانسور می آورند. در صورتی که آسانسورها باید طبق یک روال خاص حتی اگر آسانسور خراب نشده باشد نیاز به سرویس دارند. سرویس آسانسور همانطور که گفته شد به یک تست صحیح کار کردن قطعات گفته می شود.

چرا آسانسورها نیاز به سرویس و نگهداری دارند؟
همانگونه که بدن انسان ها  بعد از مدتی نیازی به یک چک آپ پزشک دارد، وسایلی همانند آسانسورها هم بعد از یک مدت که از استفاده آنها گذشت به سرویس نیاز دارند تا در صورت پیدا شدن یک مشکل، مشکل جزیی رفع شود و از خرابی های بیشتر جلوگیری شود.

انواع شیوه های سرویس و نگهداری آسانسورها چگونه است
شیوه های سرویس آسانسورها دارای انواع مختلفی می باشد که بسته به نظر مدیران یا هئیت مدیره ساختمان ها انتخاب می شود و شرکت نگهداری و سرویس آسانسورهای ساختمان ها و اماکن قراردادش بسته می شود. این روش ها عبارتند از:

شیوه سرویس آسانسور بصورت دوره ای
در روش «سرویس آسانسور بصورت دوره ای» مدیرساختمان یا مسئول ساختمان طرف قرارداد آسانسور با یک شرکت متعهد و مجاز که مجوز قرارداد نگهداری از آسانسور ها را دارد، منعقد می گردد که هر ماه یا هر دوره ای که برای بازرسی آسانسور مشخص می شود یک سرویسکار آسانسور مجاز و ماهر را که تمامی دوره های آموزش سرویسکاری آسانسور را دیده باشد را جهت سرویس آسانسور برای آن ساختمان ارسال کند. همچنین شرکت تعمیرات آسانسور تمامی مسئولیت های عدم سرویس و غیره را برعهده می گیرد. سرویسکار آسانسور ارسالی تمامی قطعات را بررسی و بازرسی می کند، اگر اشکالی کوچکی وجود داشت آن را برطرف می کند، اگر آسانسور به تمیزکاری نیاز داشته باشد آن را تمیر می کند. اگر هم سرویسکار تشخیص داد که یک قطعه باید عوض شود آن را به اطلاع مدیر ساختمان می رساند اگر مدیرساختمان قبول کرد آن قطعه تعویض یا تعمیر می شود.

سرویس آسانسورها به روش موردی
در روش سرویس آسانسورها به روش موردی، وقتی آسانسور خراب می شود، شرکت پشتیبان یا طرف قرار نگهداری آسانسور یک کارشناس به محل اعزام نموده و آسانسور را بررسی می کند تا در صورت خرابی آسانسور مورد بازبینی شود. در این روش فقط وقتی آسانسور مشکل داشته باشد، تعمیرکار یا سرویسکار آسانسور به محل می رود.

مواردی که هنگام سرویس و تعمیر آسانسور چک می شوند عبارتند از:
وقتی یک آسانسور تعمیر یا توسط یک سرویسکاری مورد بازرسی قرار داده شده، معمولا قسمت های مختلف زیر بررسی می شوند:
1: موتورخانه آسانسور
2: کابین و چاه آسانسور
3: درب طبقات آسانسورها

انواع نام گذاری تعمیر آسانسور عبارتند از:
هنگام تعمییر آسانسورها از عبارت مختلفی استفاده می شود که عبارتند از:
تعمیر آسانسور
سرویس و نگهدای آسانسور
ایمن سازی آسانسورها
استاندارد سازی آسانسورها
نوسازی آسانسورها
بازسازی آسانسورها
تزیینات آسانسورها و همچنین کابین آسانسورها

انواع آسانسور از نظر ساخت
آسانسورها از نظر ساختاری به انواع مختلفی نامگذاری می شوند که در ذیل آمده است.
آسانسورهای کششی
آسانسورهای هیدرولیک
آسانسورهای وینچی
آسانسورهای مغناطیسی
آسانسورهای کارگاهی