نمونه تبلیغ تعمیرات

خلاصه
1400/05/20

نمونه تبلیغ تعمیرات تعمیرکارها شرکت های تعمیراتی با مثال و معرفی سایت های ثبت تبلیغ تعمیرات و تعمیرکارها بصورت رایگاننمونه تبلیغ تعمیرات
امروزه تعمیراتی ها و شرکت های تعمیراتی زیادی در سطح بازار وجود دارند که به کار تعمیرات و تامین وسایل مشغول می باشند.

تعمیرکار ها و شرکت های تعمیرات برای اینکه بتوانند مشتریان خوبی را برای خود جذب کنند باید بتوانند آگهی های خوبی را برای خود درست کنند و در محیط های تبلیغاتی مثل فضای مجازی اینترنت پیج های شبکه های اجتماعی کانال های پیام رسان ها و غیره ثبت کنند.

در این مقاله آموزشی ما می خواهیم به شما آموزش نوشتن یک تبلیغ خوب جهت تعمیرات را به شما آموزش دهیم چندین مثال نمونه تبلیغات تعمیرات و چندین سایت را جهت ثبت آگهی های تبلیغاتی تعمیرات و تعمیر کار ها و شرکتهای تعمیرات را به شما معرفی کنیم.

ده نمونه تبلیغ تعمیرات
در این قسمت می خواهیم ۱۰ نمونه تبلیغ تعمیرکارها یا نمونه تبلیغات تعمیرات وسایل را مثال بزنیم برخی از آنها عبارتند از:

مثال ۱:
تعمیرات انواع درب و پنجره در محل
انواع تعمیرات درب و پنجره در محل به صورت بری انجام میشود جهت سفارش درخواست تعمیرات با ما تماس بگیرید.

مثال ۲:
تعمیر انواع وسایل صوتی و تصویری در منزل
سفارش انواع تعمیرات صوتی و تصویری در منزل و محل مشتری انجام می شود جهت درخواست تعمیر با ما تماس بگیرید.

مثال ۳:
تعمیر لوازم منزل در محل مشتری در تهران
تعمیر انواع لوازم منزل در محل مشتری در شمال شرق و غرب تهران پذیرفته میشود جهت ثبت درخواست با ما تماس بگیرید.

مثال ۴:
تعمیرات شبانه روزی لوازم منزل در شرق و غرب تهران
تعمیرات شبانه روزی لوازم منزل لوازم صوتی تصویری و غیره در شرق غرب و شمال تهران پذیرفته میشود جهت سفارش با ما تماس بگیرید.

مثال ۵:
تعمیر اقساط لوازم برقی منزل در تهران
برای تعمیر اتصالات لوازم برقی و لوازم منزل در تهران و شمال تهران با ما در تماس باشید.

مثال ۶:
تعمیر فوری لوازم برقی منزل شبانه روزی در تهران
جهت سفارش تعمیر فوری لوازم برقی منزل به صورت شبانه روزی در تهران با ما در تماس باشید.

مثال ۷:
تعمیر تلویزیون یخچال ضبط صوت به صورت اقساط
انواع وسایل برقی خانم مانند تلویزیون یخچال ضبط صوت ماشین ظرفشویی لباسشویی و غیره با کمترین قیمت ممکن به صورت اقساط انجام میشود جهت سفارش با ما در تماس باشید.

مثال ۸:
تعمیر ارزان فوری و شبانه روزی لوازم برقی در تهران
اگر نیاز به تعمیر فوری و ارزان لوازم برقی از جمله یخچال تلویزیون ضبط‌صوت ظرفشویی لباسشویی آبمیوه گیری سبزی خرد کنیم و غیره در تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران شرق تهران غرب تهران نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

مثال ۹:
تعمیر لوازم برقی در محل با مجوز از اتحادیه
تعمیرات انواع لوازم برقی در محل مشتری با مجوز از اتحادیه انجام می پذیرد جهت سفارش تعمیرات با ما تماس بگیرید.

مثال ۱۰:
تعمیرکار لوازم برقی و صوتی تصویری در تهران
اگر به دنبال تعمیرکار لوازم برقی و صوتی تصویری در مناطقی از تهران مانند شمال تهران شرق تهران غرب تهران و یا محله هایی مانند زعفرانیه قلهک یاوران پاسداران و غیر هستید با ما تماس بگیرید.

با کمی تغییر در متن تبلیغات تعمیرات و تعمیر کار های بالا می توانید یک آگهی تبلیغاتی خوب را جهت تعمیرات برای خود بنویسید تنها کاری که کافی است شما انجام دهید می‌توانید در قسمتی از این تبلیغات نام کسب و کار خود را درج کنید و یا کمی آگهی ها را با هم ترکیب کنید و کمی در آنها تغییر دهید.

بنابراین اگر به نمونه تبلیغ تعمیر یا نمونه تبلیغات تعمیرکار ها نیاز دارید و میخواهید زمان زیادی را جهت ثبت آگهی تبلیغاتی تعمیرات صرف نکنید می توانید از مثال آماده که در مثال های بالا به شما آموزش داده شد استفاده کنید.

از نمونه تبلیغات تعمیرات بالا می توانید در سایت های آگهی تبلیغاتی تعمیرات سایت های ثبت تبلیغ تعمیر کانالهای تعمیرات پیج های شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و غیره استفاده کنید.

معرفی چند سایت خوب جهت ثبت تبلیغ تعمیرات
سایت نت تعمیر:
سایت نت تعمیر به نشانی NetTamir.ir یک سایت تخصصی جهت ثبت آگهی و ثبت تبلیغ تعمیرات، شرکت های تعمیرات لوازم، تعمیرکارها و غیره می باشد یکی از خوبی هایی که این سایت دارد شما نیازی به نوشتن تبلیغ برای شرکت یا تبلیغ تعمیراتی خود ندارید و کلیه کارهای نوشتن تبلیغ برای تعمیرات یا تعمیرکار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد و مزیت بعدی آن این است که تبلیغ شما بدون محدودیت زمانی درج خواهد شد.  دیگر از مزیت های ثبت تبلیغ در سایت نت تعمیر این است که یک سایت تخصصی جهت تبلیغات تعمیرکارها و تعمیرات می باشد. این سایت مزیت های خیلی زیاد دیگری مانند: رایگان بودن، نامحدود بودن، تخصصی بودن، بدون محدودیت زمانی، آسان بودن، بازاریابی رایگان تعمیرات و غیره را دارد.

معرفی سایتهای تبلیغاتی دیگر جهت تبلیغ تعمیرات
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات تعمیرات، تعمیرکارها، شرکت های تعمیراتی و غیره را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین، سایت موج آگهی، سایت آبشار آگهی، سایت آسمان تبلیغ، سایت نت پسند و غیره اشاره نمود.

مراکز تعمیر به ترتیب ستاره در سایت نت تعمیر
تعمیرکار
منوچهر اسانلو (تعمیرکار)
اسلامشهر
تعمیرکار
شهر خدمات نوین پرداز (تعمیرکار)
تهران
تعمیرکار
مهندس فاطمی (تعمیرکار)
تهران
تعمیرکار
بهروز علیزاده ( شرکت تعمیرات لوازم )
تهران
تعمیرکار
بهروز علیزاده (تعمیرکار)
تهران
تعمیرکار
علی رفیعی (تعمیرکار)
تهران


اگر شما هم تعمیرکار هستید و یا یک شرکت تعمیر لوازم دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت نت تعمیر ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن مراکز چاپ به ترتیب ستاره در سایت نت تعمیر
09125837494 (تهران)
09149164592 (تبریز)
09981053600 (تهران)
09233197937 (بروجرد )